Bilgisayar için en inanılmaz casus böcek

Bilgisayar Casusluğunda Devrim Niteliğinde Bir Ürün

Türkiye’de ve özellikle dünyada gizli güvenlik teknolojileri alanındaki her ürünü çok yakından takip eden AG34, bu alandaki en inanılmaz ürünleri de pazara sunarak son kullanıcı ile buluşturmaya devam ediyor. Buna en son örnek teknoloji harikası casus klavye kaydedicidir. Her türlü sabit tip bilgisayarda kullanılabilecek olan bu kaydedici ile o bilgisayardaki tüm klavye yazışmalarını hafızasına kaydetmektedir. Bu uzun zamandır var olan bir teknolojiydi ve çok canlar yaktığı da bilinmektedir.

Ancak 2012 yılı teknolojisi ile bir modeli piyasaya sürüldü ki, teknolojiyi yakından takip eden bizi bile hayretler içinde bıraktı. Nano boyuttaki usb klavye kaydedici bu ürün, aynı zamanda bir kablosuz wi-fi teknolojisine sahip. Bu kadar küçük bir kasa içine accsess point, hafıza ve micro işlemci gömülmesi gerçekten şaşırtıcı. Bu ürün takıldığı bilgisayardaki tüm yazışmayı mevcut dahili hafızasına kaydettiği gibi, yapılan tanımlama neticesinde mevcut bilgisayardaki tüm yazışmaları bir e-mail adresine paketler halinde göndermektedir. Üstelik bir yazılım kurulmasına gerek kalmadan. Bu sayede de dünyadaki hiçbir antivirüs ve antispyware yazılımlar ile tespit edilmesi, bulunması ve korunması mümkün olamamaktadır. Yani takıldığı bilgisayar dünyanın her yerinden takip edilebilmektedir.

Ürün Amerika ve İngiltere pazarında ebevynler için geliştirilmiş olan bir ürün olarak inanılmaz adette satmakta olan bir üründür. Öocuklarını takip etmek isteyen anne ve babalar, eşlerinden şüphelenenler, personelinin güvenilirliğinden şüphelenerek takip etmek isteyen patronlar gibi çok geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bir çok yerde karşılaştığımız eski tip klavye kaydedicilere eklenen bu harika ürün ile yine birçok yerdeki illegal uygulamalar neticesinde canlar yanacak gibi.

Ürün satışında kanuni sınırlamaları yönündeki yazılı uyarı alıcı tarafından imzalanmak suretiyle satışı gerçekleşmektedir. Bu yazılı uyarıda kullanımın legallik çerçevesi hakkında bilgi verilmekte ve illegal bir kullanım neticesinde uygulamanın kanuni açıdan sıkıntı yaratacağını, dolayısı ile yasalar nezdinde cezai sonuçlar doğurabileceği de alıcıya beyan edilmektedir.

Detaylı bilgi ve ürün temini için : www.arge34.com

Yoruma Kapalı.