Hakkında

AG34 Türkiye’nin ilk kişisel güvenlik ürünleri ve istihbarat teknolojileri alanında resmi faaliyet gösteren firmasıdır. Dünya güvenlik pazarında satışı yapılmakta olan neredeyse tüm profesyonel istihbarat elektronik cihaz ve donanımlarının ithalatını ve satışını yapmaktadır. Yine bu alanda kendi labaratuvarlarında geliştirdiği sayısız özel proje ile Türkiye güvenlik sektöründe konusunun lideridir. Araştırma ve Geliştirme çalışmalarının getirdiği bilgi birikimi ve deneyimi ile resmi kurumlar ve makamların yanı sıra, özel sektördeki kuruluşlara da profesyonel böcek arama hizmeti sunan Türkiye’deki ilk firmadır. AG34 Böcek Arama ve Tarama Hizmeti sunumunda, dünyadaki lider kuruluş ve kurumların sahip olduğu elektronik techizat ve ekipmanların aynısına sahip oluşu sayesinde, bu hizmeti “Dünya Standardı”nda sunmaktadır.  Firmamız, doğru teknik techizat ve ekipmanlara sahip olmanın getirdiği ağır maddi külfetin yanı sıra, bu alandaki deneyim ve bilgi birikimi ile “profesyonel” tanımına yaraşır bir biçimde bu hizmeti eksiksiz olarak sunmaktadır.

Kişisel güvenlik alanında kullanılabilecek cihazların da Türkiye distribütörlükleri sahibi olan AG34, konusunda kaliteli ve gerçekçi çözümler sunmayı hedeflemiş bir firmadır. Firmamız bünyesinde satışı sunulan tüm ürünler 2 yıl garantili olarak ve sözde değil gerçek anlamda teknik destek ile birlikte sunulmaktadır.  Sözde garanti beyan eden, ancak sattığı ürüne fatura dahi veremeyen satıcıların “sözde garanti vaadlerine” kanılmaması yönündeki uyarılarını ısrarla yenilemektedir. AG34 kendi ithalatı olmayan ve faturası beyan edilmeyen ürünlere ait ücret mukabili de olsa kesinlikle teknik destek sunmamaktadır.

AG34 bilgi hırsızlığına karşı birçok özel ürün ve projeyi internet sitesinde lanse etmemektedir. Çok iyi bilindiği gibi, web sitelerimizde yazılarak lanse edilen her bilgi ve görsel; başka sitelerde umarsızca aynen kopyalanarak yazılmakta ve yayınlanmaktadır. Site sahiplerinin zannı doğrultusunda, aynı yazı ve görsellerin yayınlanması ile aynı hizmet kalitesinin sunulabileceği sanılmaktadır. Birkaç satır doğru bilgi içeren yazıyı dahi yazabilme becerisini gösteremeyen kişi veya firmaların sunacağı hizmet, ürün ve teknik destek kalitesinin ciddi bir biçimde irdelenmesi tamamen tüketicinin sorumluluğundaki bir olgudur. Firmamızın tüm web sitelerinde altı çizili bir biçimde vurgulandığı gibi, lütfen alacağınız hizmet kalitesini ve ürün kalitesini sorgulayınız.  Faturasız alınan hiçbir ürünün resmi garantisinin sunulamayacağını önemle hatırlatırız. Ne şekilde geldiği belli olmayan kaçak  ve garantisiz ürünlerin “kullan, olmazsa çöpe at” mantığında tüketiciye sunulması neticesinde güvenlik riskinizin katlanarak büyümeye devam edeceğini de önemle hatırlatırız. AG34 “Güvenliğin şakası olmaz!.” bilinciyle daima “iş görecek” ürünler sunmaya çalıştığımız bu sektörde, kaliteyi garantili bir biçimde sizlerle buluşturmayı hedeflemiştir.

Web sitelerinde ofis adresi sunamayan, sabit telefon numarası veremeyen, 15 günde bir değiştirdiği kontörlü numara üzerinden merdiven altı hizmet vermeye çalışan, vergi numarası sunamayan, fatura veremeyen kişilere itibar etmemeniz; bu alandaki mağduriyetinizi önleyecek en önemli husustur. Web sitesi üzerinden dolandırıcılığın çok kolay bir biçimde yapılabildiği bu sanal alemde, alış veriş yapacağınız firmanın geçmişini de önemle sorgulayınız. Bu sektörde 3-6 ayda bir açılan ve kapanan (teknik destek verememek sebebiyle ortadan kaybolan) sayısız firmaya şahit olduk ve olmaya da devam etmekteyiz.  Aldığı üründen dolayı mağdur olan birçok kişinin firmamıza sürekli başvurması sebebiyle de bu uyarıyı yapmak zorunda kaldığımızı hatırlatırız.

AG34 Elektronik Güvenlik ve Bilgisayar Sistemleri San ve Tic.

www.ogbpro.com   “Created on: 16-Ocak-1998″

www.telefondinle.com “Created on: 08-Nisan-2003″

www.ag34.com   “Created on: 08-Mart-2005″